top of page

משנה את חוקי המשחק

 

ה-EZRaider הוא ראשון מסוגו.

המימוש של הרעיונות והקונספטים המקוריים שמעולם לא נראו.

אייקון אמיתי ועל-זמני.

נולד מחזון שתמיד מביט קדימה - אל העתיד, שם המדומיין הופך למציאות.

ה-EZRaider מסמל את הכלי הכי מתקדם מבחינת חדשנות ואיכות בתחום כלי הרכב.

זה הפיתוח של כל ענפי הספורט לכל סוגי השטח, וכלי רכב לצורכי פנאי והרפתקה.

hebrew-ezraider-LW-9.png

אינטואיטיבי בצורה טבעית

 

תפעול אינטואיטיבי הוא הקו המניע מאחורי ה- EZRaider.

ככל שהחיבור בין הרכב לשטח ולרוכב אינטואיטיבי יותר כך התפעול טוב יותר,ככל שהרוכב מרגיש בטוח ובנוח... כך הוא יוכל לצלוח את השטח ולהוציא מעצמו את המיטב.

אין כלי אחרי כמו EZRaider המחבר בין האדם לשטח בצורה כה אינטואיטיבית, ועם כאלו ביצועים לרוכב בכל הרמות, במהירות ובבטיחות שכזו.


 

מערכת מתלים מוגנת בפטנט והמערכת ה'צפה' היחידה

מערכת המתלים המוגנת בפטנט היא הלב של כל EZRaider, והיא היחידה מסוגה בעולם. 'המתלים הצפים' הייחודיים של ה-EZRaider הוא פלא הנדסי המסוגל לקיים שלושה צירים של תנועה – 360 מעלות.

מרווח גחון גבוה, נקודת מרכז משקל נמוכה במיוחד ומערכת המתלים המוגנת בפטנט שלנו, Long Travel Suspension (F/R 50 ס"מ, 20"), ה-EZRaider מסוגל 'להשטיח' כל סוג של שטח אשר הפריע בדרך, מה שנותן לרוכב שליטה בטוחה, שתאפשר לו נהיגה בטוחה במהלך הנסיעה.

hebrew-ezraider-LW-3.png

גלישת שטח

 

ה-EZRaider לוכד את התחושה החמקמקה שרק גולשים מרגישים... אבל, עם הצלחה מיידית ומקסימום בטיחות.

התמרון ברכיבה מבוצע על ידי תנועות של הגוף, באמצעות שילוב של הטיית המשקל על לוח העמידה מצד לצד, בדומה לסקייטבורד או סנובורד, שימוש בכוחות צדדיים על השלדה יוצר תנועה על ציר הגלגול, וכל זאת בשילוב היגוי הכידון המאפשר "גלישה" על פני השטח, כולל בשטחים קשים ביותר לחצייה ולאורך כל עונות השנה.

 

71.png

מערכת מתלים מוגנת בפטנט והמערכת ה'צפה' היחידה

 

מערכת המתלים המוגנת בפטנט היא הלב של כל EZRaider, והיא היחידה מסוגה בעולם. 'המתלים הצפים' הייחודיים של ה-EZRaider הוא פלא הנדסי המסוגל לקיים שלושה צירים של תנועה – 360 מעלות.

מרווח גחון גבוה, נקודת מרכז משקל נמוכה במיוחד ומערכת המתלים המוגנת בפטנט שלנו, Long Travel Suspension (F/R 50 ס"מ, 20"), ה-EZRaider מסוגל 'להשטיח' כל סוג של שטח אשר הפריע בדרך, מה שנותן לרוכב שליטה בטוחה, שתאפשר לו נהיגה בטוחה במהלך הנסיעה.

tilt-movment-engeneering-pic.png

איכות מעולה

 

כל חלק ב-EZRaider מיוצר באיכות הגבוהה ביותר.

כל הרכיבים של ה-EZRaider נבחנו בקפידה כדי לוודא איכות מעולה וכל פרט קטן נלקח בחשבון על מנת להשיג את התוצאה האפשרית הטובה ביותר.

זו הסיבה לכך שאחרי שעברו את בדיקות הרכב הבינלאומיות המקיפות ביותר, כל דגמי ה-EZRaider משמשים כיום כוחות צבאיים, גופי ביטחון פנים, ארגוני מודיעין, משטרה, כוחות הצלה בינלאומיים, מפעילי סיורים ועוד.

desert-tour-enege-pic.png

כוח מיידי משמעותי

 

ה-EZRaider מתוכנן להתמודד עם תנאי תפעול קשים. המנועים שתוכננו במיוחד כוללים כוח מיידי משמעותי, יעילות אנרגטית גבוהה, ביצועים עוצמתיים ושחיקה מכנית אפסית.

המנועים העמידים במים עשויים מפלדה כרומולית באיכות הגבוהה ביותר , מגנטים איכותיים ומסבים תוצרת יפן על מנת שיעמדו בלחצים גבוהים.

הכל – כדי שתוכלו ליהנות מכוח, אמינות, דרישות תחזוקה נמוכות, ורעש מופחת.

68.png

בקרי שליטה חכמים וחזקים

 

כל מנוע ב-EZRaider כולל בקרSine-wave ייעודי משלו באיכות מעולה עם תדירות PWN גבוהה במיוחד, נסיעה לאחור, בלימה עם יצירת אנרגיה, טעינה לסוללה, נורות LED לתפעול מדויק וסטטוס תקלות, מה שהופך את המנועים הציריים המעוצבים שלנו לשקטים במיוחד, יעילים בצריכת אנרגיה, מדויקים, עם מומנט פיתול חלק, והגנה מלאה על הבקרים, המנועים והסוללה.

tf_dst-220519-1237.jpg

אנרגיה נקיה ויעילה

 

ה- EZRaider משתמש בתאי סוללה שהן באיכות הגבוהה ביותר של פאנאסוניק-סאניו הממוקמים בנקודה הנמוכה ביותר של מרכז כובד הכלי, עבור סוללות ליתיום-יון העצומות עם נתונים של 60 וולט ו- 1740 וואט\שעה, על מנת להפחית את המשקל הכולל.

עם זאת, "החוכמה" של הסוללה לא נמצאת בתאים אלא במערכת ניהול הסוללה (BMS), המיועדת להארכת חיי הסוללה ושיפור הבטיחות.

85.png

שלדה גמישה וקלת משקל ללא מתחרים

 

המסגרת הבסיסית של ה-EZRaider, השלדה, מעוצבת ומיוצרת בעבודת יד בדומה לרכב מרוצי שטח, תוך שילוב היבטים של עולמות הסופר-אופנועים, מכוניות מרוץ ואפילו טכנולוגיות תעופה.

השלדה קלת המשקל של ה-EZRaider מיוצרת מפלדה מחוזקת, ומבנה צינורי קשיח במיוחד, המאפשר תפעול, אמינות וגמישות ברמה גבוהה, כך שתוכלו לרכוב בתוואי שטח מגוון בקלות רבה ובבטיחות משופרת.

62.png

בלמים חזקים ומדויקים

 

יצירת ה-EZRaider היא אמנות ואנחנו לא חוסכים בכלום כדי להביא אותו לשלמות.

בלמי הדיסק ההידראוליים שלנו, בעיצוב ייחודי, ידיות הבלם האחורי והקדמי ובלמי היד, קליברים עם שתי בוכנות, מערכות בלם זהות בכל 4 הגלגלים להפחתת עלויות תחזוקה, כבלי בלם ארוגים מפלדת אל-חלד עם ליבת טפלון, המסוגלים לעמוד בלחצים וחום ברמה גבוהה, נגיעה רכה- קל ללחוץ על ידית הבלם, כולם חלק ממערכת בלמים מדויקת וחזקה במיוחד של ה-EZRaider, המספקת לכם בטיחות משופרת, פניות מדויקות ושליטה טובה יותר על הכלי.

trip-pic-eng.png

משקל קל - עמידות מנצחת

 

ה-EZRaider מיוצר מחומרים מתקדמים קלי משקל, המיוצרים באמצעות ציוד מיוחד להשגת עובי הדופן הקטן ביותר להפחתת המשקל.

למעשה, EZRaider מסוגל להרבה יותר – אבל הוא מוגבל על ידי הבקרים המנהלים את מערכת ההנעה.

hebrew-ezraider-LW-13.png
bottom of page